Šaty sú pekné , ale veľkostnej boli väčšie, ako tvrdí tabuľka: podľa tabuľky mi má sadnúť veľkosť L, ale po skúšaní som zistila, že sú mi voľné, preto som ich vrátila.
Pred mesiacom
Anna Š.
overený nákup
Doruče ie bolk v poiadku, ale bunda .mi nesedela strihom; vrátila som ju.
Pred mesiacom
Magda K.
overený nákup
sukńa ja pekná, kvalitná a aj veľkosť sedí
Pred mesiacom
Emília D.
overený nákup
Som spokojná, doručené šaty sú v súlade s predstavou, veľkosľ, kvalita a farba nesklamali
Pred mesiacom
Viera M.
overený nákup
All gut
Pred mesiacom
Soňa S.
overený nákup
Veľmi
Pred mesiacom
ANDREA L.
overený nákup
Som veľmi spokojná. Šaty sú krásne, balíček mi prišiel rýchlo. Teším sa, keď si opäť niečo krásne u Vás vyberiem. Ekologický benefit je naj.
Pred 2 mesiacmi
Katarína F.
overený nákup
Veľmi spokojna
Pred 2 mesiacmi
Emilia K.
overený nákup
Som spokojná so strihom šiat,materiálom na nohaviciach,ale mam pripomienku ci by ste mohli ponúkať tovar vo veľkosti K skrátená varianta nohavic Ďakujem a prajem Vám veľa radosti pri ponukani tovaru
Súbory cookies a ďalšie technológie používame na zlepšenie našich služieb, analýzu výkonu webu a odporúčanie vhodných produktov. V nastaveniach si môžete zvoliť, ktoré typy cookies môžeme používať. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať.