Doba dodania

Tovar skladom

Objednávky prijaté v pracovné dni do 9:00 posielame v ten istý pracovný deň v prípade, že zvolíte platbu na dobierku alebo platbu kartou. Ak zvolíte platbu na účet, tovar zasielame v najbližšom možnom termíne po obdržaní platby na účet.

Tovar na objednanie

Tovar, ktorý nemáme skladom a je na objednávku, pre Vás objednáme u dodávateľa a doba dodania je 14 dní. Výnimočne môže byť dodanie o pár dní dlhšie, väčšinou je ale skôr kratšie.

Už vytvorenú objednávku nie je možné z technických dôvodov deliť a poslať najprv napríklad tovar skladom a potom tovar na objednávku. V takom prípade Vás prosíme o vytvorenie viacerých objednávok, podľa Vašich potrieb. Ďakujeme za pochopenie.

Doprava

Objednávka do 50 €

  • Packeta 3 €
  • Najvhodnejšie doručenie na adresu 5 € – Remax, Slovenská pošta alebo UPS. Konkrétny dopravca bude vybraný systémom podľa aktuálnej dostupnosti pre danú lokalitu.

Akákoľvek doprava nad 50 € je zdarma.

Platba

V našom e-shope si môžete vybrať z nasledujúcich možností platby:

Dobierkou

Platba prebehne pri prevzatí tovaru. Je možné platiť v hotovosti aj kartou. Poplatok za dobierku je 2 €.

Prevodom na účet

Údaje k prevodu obdržíte po vytvorení objednávky. Sumu následne pošlete na náš bankový účet. Nezaplatenú objednávku Vám rezervujeme 5 dní, potom je automaticky zrušená. V priebehu tejto doby Vám zašleme upozornenie na nezaplatenú objednávku. Ak potrebujete lehotu predĺžiť, kontaktujte nás prosím.

Platobnou kartou alebo online bankovým prevodom

Platbu kartou a online bankovým prevodom pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate . Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu, sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platobná karta

Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaný o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky, prípadne potvrdíte v aplikácii vo svojom mobilnom telefóne.

Online bankový prevod

Jedná sa o okamžitú platbu prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate Vás presmeruje do Vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako zvyčajne a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz. Po dokončení platby budete presmerovaný späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, takže budeme bezodkladne pokračovať v realizácii objednávky.

Online bankový prevod je v tejto chvíli možné urobiť, ak ste klientmi jednej z týchto bánk:

  • VÚB Banka
  • Slovenská sporiteľňa
  • Tatra Banka