Uncategorized

Jesenná prechádzka so Silvou

Využili sme pekného počasia a nafotili niekoľko krásnych jesenných kúskov z tohtoročných kolekcií.

Modelku nám opäť robila naša milá zákazníčka Silva, s ktorou sme sa pri fotení stretli už po niekoľkýkrát.

Modelka: Silvie Lišková

Fotenie: Zuzana Plachá

Make-up: Daniela Dubčáková

Silva má na sebe Kabát so stojačikom Myrtle od značky Nomads. Vrchná časť kabátu je tkaná ručne tradičnými indickými technikami. Ručná práca kabátiku dodáva na originalite. Zároveň vyzerá veľmi elegantne a je vhodný pre každodenné nosenie.

Pod kabátikom má Silva Vlnený Kardigán Pott od značky Thought. Kardigán je z veľmi príjemnej kombinácie vlny a bio bavlny, vďaka čomu je hrejivý a primerane hrubý. Je vhodný pre jesenné aj zimné vrstvenie a hodí sa skvele k nohaviciam aj šatám. V ponuke máme tiež Sveter Pott z rovnakého materiálu, len sa oblieka cez hlavu.

Pod kardigán si Silva obliekla elegantné splývavé Šaty Valencia z bio bavlny od značky People Tree. Šaty sú vhodné na každodenné nosenie aj na slávnostnejšie príležitosti. Vďaka svojmu strihu a elegantnej námorníckej modrej sú veľmi variabilné a jednoducho ich osviežite farebnou šatkou či výraznejšími šperkami.

Ďalej si Silva obliekla tohtoročný najpredávanejší kabát od Seasalt – Vlnený kabát Downas Cove Dark. Kabát je zo 100 % vlny, plne podšitý a veľmi slušivý. Máme ho tiež v petrolejovej modrej.

Kabát sme doplnili vlneným šálom Notebook Dark Night, taktiež od Seasalt.

Pod kabát si Silva obliekla Bambusové šaty Ocean Sky Floral od Seasalt. Šaty majú mierne upnutý strih a vďaka svojmu zloženiu sa krásne prispôsobia postave. Dole majú malý ozdobný volánik. Sú skvelé na nosenie od jesene do jari.

V príprave na zimu si Silva vyskúšala aj teplú zimnú bundu Phebe Puffa Thought. Bunda je unikátna svojím zložením, na jej výrobu bolo použitých približne 120 PET fliaš. Bunda je plne podšitá príjemným flísom a veríme, že v zime krásne zahreje.

Bundu sme doplnili rukavicami Clever od Seasalt.

Ďakujeme krásnej Silve za príjemne strávený čas a tešíme sa na ďalšie stretnutie. 💕

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.